Panel používateľa

Partneri

KlimaPlus Slovakia s.r.o.

Marian Švehla PLUS vznikla v roku 1999 ako fyzická osoba a neskôr sa v rámci vlastného rozvoja a zmeny organizačnej štruktúry pretransformovala na spoločnosť s ručením obmedzeným z názvom KlimaPlus Slovakia s.r.o.

Od nášho vzniku je hlavnou obchodnou činnosťou dodávka bytových, kancelárskych a technickych klimatizačných zariadení a to v komplexnom riešení.

Naše služby sú komplexné od obhliadky, cenového návrhu až po montáž.

Ku všetkým nami ponúkaným klimatizáciám poskytujeme kompletný záručný a pozáručný servis.

GAS - MET s.r.o.

  • Regulačné stanice plynu
  • VTL, STL, NTL plynovody
  • STL, NTL prípojky plynu
  • Revízie rozvodov plynu a elektriky
  • Odstraňovanie únikov plynu v domoch, bytoch, budovách
  • Inžinierska činnosť (projekčné práce, geodetické práce)
  • Odborná činnosť v spolupráci s TI a.s. (osvedčenia, školenia)
  • Zemné a výkopové práce (vytýčenie sietí, podtláčanie, riadený podtlak)
  • Certifikovaný partner SPP a.s.

Temacom s.r.o.

Firma TEMACOM spol. s r.o. vznikla v roku 2000 a to ako nezávislá spoločnosť firmy TEMACOM Trading s.r.o.Plzeň,ktorá spolu s centrálnym skladom v Plzni a so svojimi pobočkami v Klatovách a Domažliciach zásobuje ako Plzenský kraj tak aj celé uzemia ČR.


Naša Slovenská spoločnosť sa zaoberá veľkoobchodom v oboroch voda, kúrenie a plyn, pričom hlavnými odberateľmi sú montážne,stavebné a obchodné firmy v Trenčianskom,Trnavskom a Bratislavskom kraji v pravidelných rozvozoch.

IVAR SK, spol. s r. o.

IVAR CS spol. s r. o. pôsobí ako reprezentant obchodno-technického zastúpenia rady európskych firiem v odboroch voda, kúrenie, plyn, filtrácia a úprava vody, čerpacia technika, solárne systémy a tepelné čerpadlá, zásobníky, fancoily a klimatizácia.

Našim prvoradým cieľom je spokojnosť zákazníka. Preto sa snažíme zaistiť široký sortiment tovaru v dostatočnom množstve, aby bol kedykoľvek pripravený k okamžitému odberu.

Jedinou cestou, ako náš cieľ - spokojnosť zákazníka - dosiahnuť, je popri poskytovaní včasných a bezchybných služieb, predovšetkým zaistenie vysokej kvality našich výrobkov. Dbáme na to, aby tovar, ktorý Vám predávame, spĺňal i tie najnáročnejšie požiadavky medzinárodného štandardu ISO 9001, Európskych noriem a Zákona č.22/97 Sb. o technických požiadavkách na výrobky.

Prihlásenie