Panel používateľa

Naše služby

Zameriavame sa na dodávku, montáž a servis vodoinštalácií, ústredného kúrenia a plynoinštalácii do bytov, rodinných a činžových domov, až po výrobné haly. Vieme poskytnúť klientovi komplexné služby v oblasti TZB. Naša firma spolupracuje s viacerými firmami, aby sme mohli zabezpečiť kompletnú službu.

 

Rozsah našich služieb:

Ústredné vykurovanie: pri potrubnom rozvode používame viacero systémov podľa požiadaviek investora, plast-hliník a ucelený systém od výrobcu IVAR, kde naša firma je certifikovaný partner a poskytujeme naším klientom 10 ročnú záruku, uhlíková alebo nerezová oceľ do priemeru 108mm, medené rozvody spájané pájkovaním alebo lisovaním, samozrejmosťou aj železné. Vykurovacie telesá používame od popredný európskych výrobcov, podlahové kúrenie na systémovú dosku a potrubie PEXc s 10ročnou zárukou.

Kotolne: montujeme širokú škálu kotlov a kotolní od malých až po veľké výkony pre rodinné domy cez bytové domy po výrobné haly a výmenníkové stanice s megawattovými výkonmi. Snažíme sa ponúknuť kotle, ktoré máme overené a hlavne dobrú dostupnosť náhradných dielov.

Vodoinštalácie: na potrubné rozvody pri vodoinštalácií spravidla používame plast-hliník od výrobcu FRÄNKISCHE a mosadzné lisovacie tvarovky IVAR do priemeru 75mm, kde tiež poskytujeme 10 ročnú záruku. Odpadné potrubie v budovách vykonávame už len s HT-systému.

Plynofikácie: ponúkame komplexné plynofikácie a plynovody, rozvod plynov z kovových a nekovových materiálov, zariadenia na znižovanie tlaku plynu so vstupným pretlakom do 0,4 MPa (regulačné stanice).

Solárne systémy: máme dlhoročnú skúsenosť aj so solárnymi systémami kde montujeme taktiež širokú škálu kolektorov a zásobníkov na teplú vodu. Snažíme sa prispôsobiť investorovi a jeho požiadavkám na systém.

Tepelné čerpadlá: od roku 2005 sa aktívne venujeme tepelným čerpadlám, vieme poradiť a prispôsobiť na mieru tepelné čerpadlo pre požiadavky stavby na kúrenie a chladenie.

Rekuperácie vzduchu: v rámci výstavby nízkoenergetických domov ponúkame naším klientom aj rekuperáciu vzduchu do rodinných domov, kancelárskych a sociálnych zariadení.

Chemické čistenie vykurovacích systémov: pri každej výmene kotla sa snažíme presvedčiť investora o nutnosti vyčistiť vykurovací systém, na čistenie používame čistiace reverzné zariadenie GEL BOY C 120 a profesionálne prípravky na čistenie od firmy GEL. Po vyčistení systémov napúšťame vodu cez mobilné zmäkčovacie zariadenie na plnenie systémov, aby bola zaručená ich dlhá životnosť a energetická účinnosť.

Predaj inštalačného materiálu

Jadrové vŕtanie: naša firma ponúka jadrové vŕtanie otvorov do betónu, železobetónu, muriva a kameň na profesionálnej úrovni s profesionálnou technikov .

Protipožiarne rozvody: rozvody vykonávame prevažne z pozinkovaného potrubia spájaného cez závity do 3" alebo drážkovaním systémom Victaulic, z uhlíkovej a nerezovej ocele spájané lisovaním.

Chladenie: ponúkame chladenie priestorov cez chladiace jednotky (chillere) v rodinných domoch, kde tieto priestory chladíme cez reverzné tepelné čerpadlá a následne cez fancoily v miestnostiach. Pri väčších výkonoch, napríklad administratívnych priestoroch tieto systémy vieme kombinovať aj s ekonomickými kondenzačnými plynovými kotlami.

Prihlásenie